Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця: 10:00–18:00

Субота: 10:00-14:00

Неділя: вихідний

Нам можна написати у Viber та Telegram

Замовлення на сайті приймаються 24/7. 

 

Вакцини для котів і собак

Умови відправлення та доставки ветпрепаратів, для яких необхідне дотримання спеціального температурного режиму при зберіганні та транспортуванні
 
Шановні покупці!
Ветеринарні препарати, для яких необхідне дотримання правил зберігання та транспортування при належних температурних режимах, у тому числі: вакцини, сироватки, ін'єкційні розчини та інші препарати - відправляються покупцям  лише за передоплатою.
 
Вказані ветпрепарати одразу перед відправкою упаковуються у спеціальну герметичну бандероль (термобокс) із застосуванням пластикової тари з льодом (холодоген). Така упаковка дозволяє підтримувати оптимальну температуру ветпрепаратів при їхньому транспортуванні – від +2° до +8°С протягом 24 годин. Термобокс з холодогеном додатково коштують 95 грн.
Покупцеві необхідно заздалегідь подбати про те, щоб своєчасно забрати (отримати) свою посилку з такими видами товарів, а саме, дізнатися за номером декларації про прибуття надісланої посилки на склад транспортної компанії та протягом 1 (одного) дня забрати посилку.
Адміністрація магазину не несе відповідальності за несвоєчасне отримання покупцем посилки у транспортній компанії, і навіть за можливу втрату властивостей товару чи його зіпсованість у зв'язку з цим.
 
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.