ЦІКАВІ ФАКТИ
Британська кішка — дуже волелюбна та незалежна порода. Ця красуня не буде страждати від самотності, тому дуже добре підходить для зайнятих людей, яких часто і подовгу не має вдома. І при цьому не потрібно турбуватися про те, що на самоті у помешканні вона влаштує безлад. Крім того, це мабуть єдині з представників кошачих, які вміють посміхатися, за що вважаються позитивними та оптимістичними.


ОСОБЛИВОСТІ
Це товстенька, але не велика кішка, схожа на плюшеву іграшку. Милі ведмежата мають круглі щічки, невеликі вуха та приплюснутий ніс. У великих очах світяться гідність й розум. Особливості британських кішок і гордість – їхня щільна шерсть.


ХАРАКТЕР
Це розумні тварини, які не вимагають багато уваги та складного догляду. Характер британської кішки стриманий, аристократичний. Для свого господаря вихованець стане вірним, відданим другом.


ДОГЛЯД
Розкішна шубка британок потребує регулярного розчісування. Оскільки ця порода дуже чистолюбна і постійно себе вилизує, у період линяння варто перейти на спеціальний корм, який допомагає виводити шерсть зі шлунку. За бажанням кішку можна підстригти в грумера, проте вичісувати її все одно доведеться.

ГОДУВАННЯ
Як правило, виробник вказує на упаковці, скільки грамів корму потрібно кішці на кілограм ваги (або в міру зростання, якщо це корм для кошенят). Годують британця 1-2 рази на добу, розділяючи добову норму відповідно до комфортного режиму кота. Слідкуйте, щоби в доступі у вихованця завжди була чиста питна вода.