ЦІКАВІ ФАКТИ
Шпіци дуже розумні. Вони всі схоплюють на льоту. Однак вони ще й злопам’ятні, якщо проявити до них жорстокість. Довірчі відносини між вами і вихованцем можуть ніколи не відновитися.
У старості ці пси залишаються дуже активними. Їм потрібен постійний рух як для розваги, так і для здоров’я. Вони ні за що не проміняють прогулянку на диван.
Шпіців шоколадного забарвлення можна сплутати з ведмежатами.
Шпіци улюблені в усьому світі. Багато знаменитостей заводять собі це диво.

ТРОХИ ПРО НИХ
Це малі пухнастики, які точно стануть ідеальними улюбленцями як для квартири чи гуртожитку, так і для приватного будинку.

ГОДУВАННЯ
Для них потрібно купувати спеціальний корм, наприклад, Royal canin  або інші. Це потрібно для підтримки імунітету та тому що вони насичують організм тваринки поживними речовинами. 


ЯК ДОГЛЯДАТИ?
Напевно з першого погляду очевидно, що ця порода потребує певного догляду. На диво, шпіци не сильно линяють і якщо їх регулярно вичісувати, то ви не знайдете жодної волосини на підлозі чи домашніх речах. Вичісувати песика можна раз в тиждень, а от просто розчісувати кожного дня, щоб не утворювалося клубків. Для цього можна придбати спеціальну щітку і гребінець.